گردباد

شوک الکتریکی حمیدرضا علاقه‌بند به مغزهای شما


آن روز آخرالزمان است و جنود شیطان برای پیروزی پادشاه‌شان سخت در تلاش هستند
بر مومنان ما است که ایمان‌شان را از دست ندهند که خدای بزرگ با آنها است

نصرمن الله و فتح قریب و بشرالمومنین.


زمانی بت‌ها داخل کعبه نفوذ کرده بودند که فنا شدند این‌ها که بیرونند. ابليسک در فراماسونری و نحله‌های رازآميز و شيطانی سخت مورد تکريم است. نماد مقدس پاگانيسم در مصر باستان است و مظهر آلت تناسلی شیطان به معنای حلول يا دخول شيطان در کالبد انسان يا تسليم روح خود به شيطان و اخذ نيرو از او، آن‌گونه که در نمايشنامه «دکتر فائوستوس» کريستوفر مارلو يا «فائوست» گوته به تصوير کشيده شده و در سال‌های اخير به وفور در فيلم‌های سينمایی هالیوودی اسراییلی به شکل حلول مستقيم شيطان در جسم انسان يا باروری انسان از شيطان يا موجودات فضای ترويج می‌شود.

اين همان نماد کهن شيطان در صحرای عرفات (21 کيلومتری شمال مکه) است که هر ساله توسط ميليون‌ها زائر خانه خدا به تاسی از ابراهیم خلیل‌الله در مناسک «رمی جمرات» در سه نوبت سنگ باران می‌شد. برج شیطان در گزارشات تاریخی فراماسون‌ها به عنوان ساختمان شیطان می‌دانند که به شکل آبلیسک است و زاویه آن به نحوی طراحی شده که سایه آن بر روی بیت الله الحرام بیفتد و قرار است ساخت آن در ۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ (سال برقراری نظم نوین جهانی) ساعت ۱۱/۱۱ (عدد مقدس فراماسون‌ها) به پایان برسد. تعداد طبقات آن هم ۷۲ تاست که آن هم عدد قدرت در شیطان پرستی است. چشم خادم الحرمین (ملک عبد الله) پادشاه عربستان روشن. حالا می‌‌توان معنای کشتار شیعیان ایرانی در حجاز سرزمین موعود به دستور آل‌شیطان بیشتر درک کرد.

در سال‌های اخير، حکومت ماسونی سعودی سه نماد باستانی راکه نه تنها از نظر مناسک اسلامی بلکه از نظر تاريخ اديان و اسطوره‌شناسی نيز واجد اهميت منحصر‌به‌فرد است، برداشت و به جايش ديواری ساده گذارد. با اين تغيير، که قطعن تصادفی نبود، «رمی شيطان» از غنی‌ترين نماد برائت انسان از شيطان تهی شد. در فضايی نماد ابليسک از مناسک حج حذف می‌شود که سر نورمن فاستر (لرد فاستر تمس بنک) معمار بزرگ انگليسی و ماسون بلندپايه که بازسازی مکه به دست اوست، در سراسر جهان نمادهای ابليسک يا به تعبير ديگر «هرم‌های ايلوميناتی» به پا می‌کند.

بن زبیر: بچه که بودم آن قدر کعبه را دوست داشتم که می‌خواستم همه جایش را طلایی کنم... خدا کند نمیرم تا به یکی از آرزو های دوران کودکی‌ام جامه‌ی عمل بپوشانم! کعبه‌ی مطلا... در برابر کلیساهای نجاشی و... مسجد سبز اموی! نظر تو چیست ابو اسحاق؟!! مختار: برای من همین خانه‌ی ساده‌ی سنگی روحانی‌تر است.


خبر مرگ پادشاه عربستان که به دستور مستقیم او نماد کهن شیطان در رمی جمرات پرچیده شد تا دل فراماسون‌ها به دست آورده شود می‌تواند حامل پیامی باشد برای آن‌ها که ایمان آورده‌اند، یکی از نشانه‌های روشنی که در روایات برای نزدیک بودن ظهور توسط ائمه اطهار نقل شده است، مرگ حاکم حجاز که عبدالله نام دارد، است که بعد از او تا ظهور حکومت عربستان فرمانروای مشخصی نخواهد داشت و حاکمان چند روز و چند هفته یک بار عوض خواهند شد.

وقتی عبدالله بمیرد، مردم برای حکومت با کسی توافق نکنند و این اختلاف و درگیری به خواست خدا تا ظهور صاحب الامر (عج) ادامه یابد. حکومت‌های چند ساله پایان یافته و تبدیل به حکومت‌های چند ماهه و چند روزه شود. بحارالانوار، ج ۵۲، ص ۲۱۰
.


خودتان را برای سال 2012 آماده کنید.
| لينک ثابت |  چهارشنبه هجدهم اسفند ۱۳۸۹ساعت 2:40    |